Блог інтернет - магазину OSTEL

Настав час фестивалів та бохо - стилю!

Весна та літо поступово підкрадаються до нас, а це означає, що настане час фестивалів, концертів, ярмарок. Відбудуться такі фестивалі в Україні, як Kyiv Music Days2019, фестиваль фарб Холі, Ostrov Festival 2019, Kupala, та зарубіжні – EUROPAfest (Бухарест),  Фестиваль «Dixieland» (Дрезден), Фестиваль «Jazz Rally» (Дюссельдорф), Burning Man (пустеля Блек-Рок), Coachella (Каліфорнія), Tomorrowland (Бом),  Sziget Festival (Будапешт) та багато інших.  Це слушна нагода для того, щоб проявити себе!

 

Фестивалі – це не тільки відпочинок, розваги, а й ще час для вираження свого стилю, а саме бохо, який найбільш актуальний для фестивалів! Багатошаровість, мішкуватість, еклектичність, деформація, ефект прожитості, асиметричність (можна продовжувати довго) - це саме ті якості, які зможуть підкреслити вашу богемну, творчу особистість та створити чудовий бохо-образ.

 

Що таке бохо-стиль (Boho -bohemian)?  В першу чергу  бохо - це історія, причетність до життя багатьох народів. Адже саме бохо створює усередині нас  зв'язок з природою, планетою, і можливо, античністю. Створюється відчуття, що річ кочувала і має свою особисту історію. Вже протягом кількох століть цей стиль залишається актуальним і відомим в своїх колах. Люди, що створили цей стиль, були неймовірно творчими, природними, автентичними. Вони віддавали своє життя любові, свободі, мистецтву, пізнанню навколишнього світу і себе. І все це можна з легкістю створити та проявити за допомогою одягу. Саме тому, ми створили для вас добірку образів в стилі бохо з одягу бренду OSTEL.

Бохо-стилю притаманне застосування натуральних тканин і наявність прикрас з коштовних каменів і мінералів. Бохо - це повага до нашого Дому та його жителів, тому що актуальною тенденцією є редизайн, повторне використання матеріалів, що позитивно впливає на нашу планету. Цей стиль дозволяє відкрити в нас духовність, легкість, чистоту. Все це активно використовує  дизайнер українського бренду OSTEL – Ольга Стельмахова.

А тепер давайте спробуємо розібратися з тим, що властиво бохо-стилю в одязі. Основоположним є застосування натуральних матеріалів, таких як бавовна, льон, конопля. А також використання природних, натуральних кольорів - коричневий, теракот, оливковий, слонова кістка, пісочний, ніжно-блакитний.
 

Гармонійним буде поєднання таких кольорів, які ви найчастіше спостерігаєте в природі. Наприклад, зелений і коричневий (зелень і дерево), блакитний і білий (небо в хмарах), блакитний і бежевий (вода і пісок) і так далі. Все це можна підкреслити аксесуарами з каменів, капелюхами з бавовни або соломи.

Якщо говорити про форму, то це, звичайно ж, пишні, повітряні, м'яті, багатошарові, деформовані речі. Крім того, родзинкою вашого образу стане який-небудь етнічний орнамент або цікавий візерунок, саме це буде створювати асоціацію з древнім світом.

Якщо ви хочете підкреслити автентичність, богемність, зв'язок з природою, то не бійтеся експериментувати! А ми із задоволенням допоможемо вам із цим!


https://ostel.com.ua/store

Нові капелюхи та авангардні сумки

Unisex для всіх!

Шукай в нашому online-магазині!  

Новий погляд комбінування образів!