Про бренд OSTEL  


  • Деконструкція
  • Поза часом
  • Ефект прожитості
  • Поетичність
  • Арт відображення
  • Поза трендами


OSTEL використовує різні техніки в роботі: деконструкцію та багатошаровість матеріалу, асиметричність та ефект ‘прожитості’ через відчуття неідеальної людської природи та тіла. 


Бренд заснований дизайнером Ольгою Стельмаховою в 2013 році.

У 2014 році OSTEL представив весняно-літню колекцію 2015 року "Surf your life" у Парижі, шоурумі BeNext. Також під час Тижня моди Близького Сходу в Дубаї та Ukrainian Fashion Week. Колекція мала великий успіх, особливо серед жінок з штату Каліфорнія, і всі, хто захоплюється серфінгом та спортом.

OSTEL співпрацює з міжнародною платформою NOT JUST A LABEL, створений для  emerging дизайнерів. У квітні 2015 року OSTEL прийняв участь у проекті D3 Dubai з NOT JUST A LABEL POP-UP STORE, де бренд представив кілька робіт з іншими дизайнерами.

У травні 2015 р. OSTEL взяв участь у виставці  Origin, Passion & Beliefs 2015, Італія, Віченца https://www.notjustalabel.com/editorial/origin-passion-and-beliefs-2015-the-full-report, де редакторка Vogue Italia, Сара Майно та стиліст Алессандро Буззі, виділили OSTEL, як UNMISSIBLE CLOTHING BRANDS (бренди, які треба виділити). http://www.vogue.it/en/talents/news/2015/05/origin-passion-and-beliefs-not-just-a-label-clothing-womenswear-menswear

OSTEL виграв грант від Instituto Europeo di Design (Італія) під час показу колекції весна-літо 2016 року "NATSU" на Ukrainian Fashion Week.

Колекції OSTEL представлені в Україні, США, Азербайждані, Німеччині та онлайн по всьому світу.

Для оптових замовлень та їх умов, будь ласка, звертайтесь за імейлом: sales@ostel.com.ua