Про бренд OSTEL  


  • Деконструкція
  • Пошук нових форм
  • Поза часом
  • Ефект прожитості
  • Поетичність
  • Арт відображення
  • Поза трендами
  • Вабі Сабі


OSTEL використовує різні техніки в роботі: деконструкцію та багатошаровість матеріалу,  ефект ‘прожитості’ через відчуття неідеальної людської природи та тіла. 


OSTEL шукає красу в недосконалості та визнає важливість достовірності і прагненні залишатися автентичним.

Неідеальні форми, хаотичність та асиметрія, імітація латок в колекціях OSTEL все це навмисно інтегрується, щоб пливти у часі.


Бренд заснований дизайнером Ольгою Стельмаховою в 2013 році.

У 2014 році OSTEL представив весняно-літню колекцію 2015 року "Surf your life" у Парижі, шоурумі BeNext. Також під час Тижня моди Близького Сходу в Дубаї та Ukrainian Fashion Week. Колекція мала великий успіх, особливо серед жінок з штату Каліфорнія, і всі, хто захоплюється серфінгом та спортом.

OSTEL співпрацює з міжнародною платформою NOT JUST A LABEL, створений для  emerging дизайнерів. У квітні 2015 року OSTEL прийняв участь у проекті D3 Dubai з NOT JUST A LABEL POP-UP STORE, де бренд представив кілька робіт з іншими дизайнерами.

У травні 2015 р. OSTEL взяв участь у виставці  Origin, Passion & Beliefs 2015, Італія, Віченца https://www.notjustalabel.com/editorial/origin-passion-and-beliefs-2015-the-full-report, де редакторка Vogue Italia, Сара Майно та стиліст Алессандро Буззі, виділили OSTEL, як UNMISSIBLE CLOTHING BRANDS (бренди, які треба виділити). http://www.vogue.it/en/talents/news/2015/05/origin-passion-and-beliefs-not-just-a-label-clothing-womenswear-menswear

OSTEL виграв грант від Instituto Europeo di Design (Італія) під час показу колекції весна-літо 2016 року "NATSU" на Ukrainian Fashion Week.


2017 року в Мистецькому Арсеналі в рамках масштабного виставкового проекту Зої Звиняцьківської “In Progress. Дрес-код України доби Незалежності» було зібрано 200 знакових творів 40 українських дизайнерів та OSTEL в тому числі https://artarsenal.in.ua/en/vystavka/in-progress-ukrainian-dress-code-since-independence/. Як результат, в 2019 році вийшла книга 'In progress. Fashion of Ukraine since 1991' де представлена OSTEL сукня 'Liberte' (с.254) https://ostel.com.ua/blog/.  

 

Колекції OSTEL представлені в Україні, США, Азербайждані, Німеччині, Іспанії та онлайн по всьому світу. 

 

Для оптових замовлень та їх умов, будь ласка, звертайтесь за імейлом: sales@ostel.com.ua